Yeşilin İçinde
Ayrıcalıklı Bir Yaşam

Mimari Konsept

Yeşilin İçinde Ayrıcalıklı Bir Yaşam

Gümüş Bahçe Konak, huzurun yeşilin içinde olmaktan, yeşili değerlendirmekten ve yeşille değerlenmekten geldiği temasıyla geliştirildi. Kullanıcı merkezli akıllı modül mimari tasarımı ve modern yapı sistemleriyle, sakinlerinin özgün mekanlarını kendilerinin oluşturduğu üstün bir konforla sunar.

Mekanınızı Özelleştirin

Sizin Konak’ınız, Sizin Seçiminiz

Gümüş Bahçe Konak, tüm yaşam alanları, geniş bahçesi ve ihtiyaçlarınıza göre özelleşen mekanları ile konforlu ve fonksiyonel kullanımı ön planda tutar. İç mimari ve peyzaj danışmanlık hizmeti ile sizlere, sadece size özeli gerçekleştirebilecek bir sistemle hayal ettiğiniz huzuru sunuyoruz.

Peyzaj ve Dış Mekanlar

Yeşili Sevenler Bir Araya Geliyor

Komşuluk bağlarını güçlü tutarak, konakların bahçe odaklı yaşamının getirdiği avantajla konaklar arasında doğru mesafeyi oluşturan mimari proje anlayışı, size yaşamınızı dilediğinizce gerçekleştirebileceğiniz özel ve sıcak mekanları sunuyor.

Yeni Eviniz Tam, Şehir ve Yeşilin Kesişiminde

Lokasyon

Gümüş Bahçe Konak’ın en büyük avantajlarından biri şehir hayatının birçok önemli noktasına dakikalar uzakta olması yanı sıra yeşilin içinde huzurlu bir konumda olması. TED Edirne Koleji bitişiğinde, Edirne Otobüs Terminali ve TEM Otoyolu bağlantısına 4km, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesine 5 km, Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi’ne 7 km, Edirne Merkeze 11 km, Adliye 8 km mesafelerde, Kırklareli Yeni Bağlantı yoluna 200m mesafedeki dikkat çekici lokasyona sahiptir.

Planlar

Kusursuz Kalite

Gümüş İnşaat

Gümüş İnşaat genel müteahhitlik hizmetleri sunmak amacı ile 2002 yılında faaliyetlerine başlamış üst yapı, alt yapı, yol inşaatları, kentsel çevre düzenleme, prefabrik yapılar, çelik yapılar ve büyük onarım alanlarında yoğunlaşarak ve iş hacmini artırarak kamu kurum, kuruluşları ile özel sektör projelerinde faaliyet göstermektedir. İleri görüşlü, yenilikçi vizyonu ışığında gelişen organizasyon yapısı ve ortaya koyduğu istikrarlı performansı, sürdürülebilir büyüme ile bölgenin güçlü ve saygın şirketleri arasında yer almaktadır. 18 yıllık iş deneyimi ve teknik yetkinliklerini kullanarak üniversite, hastane, konut, okul, karayolu, arıtma tesisleri, spor tesisleri, endüstriyel tesisler gibi sayısız projelere imza atmış ve taahhüt ettiği projeleri başarıyla tamamlamaktadır.

www.gumusinsaat.com.tr